Замість соку – алкоголь: чергова посилка до Хмельницького СІЗО

1
Фото: ДУ “Хмельницький слідчий ізолятор”

Про це повідомляє прес-служба СІЗО. 

23 липня 2019 року завдяки проявленій пильності співробітників державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» черговий раз попереджено спробу доставки до охоронюваної зони заборонених речовин.

Близько 14:50 під час догляду вмісту посилки, що надійшла від громадянки Л. із міста Хмельницький на ім’я ув’язненого А., який утримується в установі за підозрою у вчинені злочину, передбаченого ст.115ч.2 п.2 КК України, було виявлено та вилучено упаковку із під соку однієї з торгових марок об’ємом 2 літри. Вона була наповнена рідиною із різким запахом алкоголю.

За даним фактом співробітниками установи проводиться робота щодо оформлення та подальшого направлення до суду матеріалів за ознаками вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 188 КУпАП. Це незаконна передача заборонених предметів особам, яких тримають у слідчих ізоляторах, установах виконання покарань. Відповідальність за це правопорушення передбачено у вигляді попередження або накладення штрафу від п’ятнадцяти до двадцяти п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією заборонених предметів.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне