Запрацювала нова амбулаторія загальної практики сімейної медицини у Самчиках

Фото: https://www.adm-km.gov.ua/

9 жовтня у с.Самчики, що на Старокостянтинівщині, відбулось відкриття нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини, що була збудована у рамках реалізації державної програми “Доступна медицина”. Програма спрямована на покращення доступу мешканців сільської місцевості до якісної первинної медичної допомоги.

Розділити радість з місцевими мешканцями від цієї приємної події до Самчиків завітала заступниця голови ОДА Оксана Ситницька, народні депутати України  Юрій Заславський та Сергій Мандзій, керівництво району.

https://www.adm-km.gov.ua/

Вітаючи присутніх, Оксана Ситницька зазначила:

“Відкриття сучасної амбулаторії – це важливий крок, який здійснено задля турботи про здоров’я громадян. Ця амбулаторія зручна, доступна, наближена до людей. Тому наразі головне завдання, яке стоїть перед всім колективом амбулаторії – на високому рівні надавати медичну допомогу населенню”.

https://www.adm-km.gov.ua/

Вартість проекту становить понад 8 млн. грн., 90% яких профінансовано з державного бюджету, ще 10% надійшло на умовах співфінансування з бюджету району. Амбулаторія обслуговуватиме близько 2500 громадян, обладнана вона усім необхідним відповідно до табелю оснащення МОЗ України. Для сімейного лікаря уже закуплено службовий автомобіль “Renault”, що дозволить йому виїжджати у віддалені населені пункти. Окрім того, для лікаря в амбулаторії передбачене окреме житло.

https://www.adm-km.gov.ua/

Головним розпорядником коштів виступило управління регіонального розвитку та будівництва ОДА, замовником будівництва ДП «Хмельницька обласна служба єдиного замовника».

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне