Золоті Серця Хмельниччини: Президент Зеленський Відзначив Волонтерів

Фото: ілюстративне

З нагоди Міжнародного дня волонтера, Президент України Володимир Зеленський відзначив чотирьох активістів із Хмельницької області державною нагородою — Відзнакою Президента України «Золоте серце». Відповідний указ глава держави підписав 4 грудня 2025 року.

Почесну відзнаку, що символізує визнання значного внеску в розвиток волонтерського руху та допомогу країні, отримали:

  • Дмитро Михайлович Савено – відомий благодійник, засновник та голова наглядової ради Благодійного фонду «МіСт імені Михайла Савенка».
  • Людмила Олегівна Собуцька.
  • Раїса Анатоліївна Собуцька.
  • Анатолій Миколайович Ящук – радник генерального директора хмельницького ТОВ «Престиж-Авто».

Волонтери отримали державні нагороди за свій вагомий особистий внесок у надання допомоги, активну громадянську позицію та розвиток волонтерського руху.

Зокрема, їхня діяльність була високо оцінена в контексті забезпечення оборони України, захисту цивільного населення та подолання наслідків повномасштабної російської агресії. Ця відзнака є символом глибокої вдячності держави за їхню невтомну працю та самовідданість.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне