Зведений загін хмельницьких поліцейських повернувся із зони проведення ООС

43
Фото: npu.gov.ua
Сьогодні, 8 серпня, до Хмельницького із зони проведення Операції об’єднаних сил повернувся зведений загін хмельницьких правоохоронців. Майже 3 місяці вони несли службу з охорони публічного порядку на сході держави.

25 правоохоронців Хмельниччини повернулися сьогодні додому із довготривалого відрядження на схід держави. Кістяк загону склали бійці спецроти «Богдан», працівники управління патрульної поліції в Хмельницькій області та управління превентивної діяльності ГУНП. 

До речі, цього разу у складі загону була і одна жінка — Лілія Король, старший інспектор управління превентивної діяльності ГУНП в Хмельницькій області.

У зоні проведення ООС хмельницькі поліцейські допомагали місцевим колегам забезпечувати публічний порядок та виконуватимуть інші завдання, поставлені керівництвом.  

Зустрічали бійців рідні, друзі та колеги.

—    Мені дуже приємно чути від керівництва поліції Донецької області тільки позитивні відгуки про вашу роботу. Пишаюсь кожним із вас і дякую за службу, — звертаючись до бійців загону, сказав Василь Віконський, начальник ГУНП в Хмельницькій області.

За бездоганну службу та відмінне виконання своїх професійних обов’язків більшість бійців отримали спеціальні подяки.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне