Головний кнопкодав листопада народний депутат Андрій Шинькович

Головний кнопкодав листопада народний депутат Андрій Шинькович
Фото: vsim.ua

Громадський рух “Чесно” оприлюднив черговий рейтинг нардепів, які голосують не лише за себе. Так, список парламентарів-кнопкодавів за листопад очолив Андрій Шинькович.Обранець аж 18 разів у минулому місяці дозволяв собі голосувати і за себе, і за сусідів.

У листопаді, зокрема, відбулося голосування за бюджет, під час якого нардепи часто кнопкодавили.

Така поведінка політичного соратника Олександра Гереги фактично вже є традиційною. З моменту його обрання журналісти та активісти зафіксували 93 факти порушень ст.84 Конституції України.

У загальному підсумку за даними громадського руху “Чесно” Андрій Шинькович посідає друге місце серед усіх парламентарів-кнопкодавів. Поступився він лише нарфонтівцю Антонові Яценку із Черкащини, який 119 разів натискав кнопку за сусідів.

У листопадовий рейтинг-кнопкодавів потрапили ще двоє депутатів з Хмельниччини: Володимир Мельниченко та Віктор Бондар. Останні неодносібно у листопаді голосували 9 та 1 раз.

У списку кнопкодавів громадського руху “Чесно” за весь період парламентської діяльності опинились:

  1. Андрій Шинькович (“Блок Петра Порошенка”)- 93 факти порушень Конституції України;
  2. Віктор Бондар (“Відродження”) – 11 фактів порушень Конституції України;
  3. Володимир Мельниченко (“Блок Петра Порошенка”) – 9 фактів порушень Конституції України;
  4. Олександр Ксенжук (“Народний фронт”), який тиснув кнопки за сусідів під час голосування за вищу освіту України у червні, Віктор Бондар

Нагадаємо, що ст. 84 Конституції України зобов’язує народних депутатів України голосувати особисто. Проте чинне законодавство не передбачає жодних санкцій до депутатів за порушення цієї норми.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне