Хмельницький одіозний еколог Віталій Гуменюк потрапив у черговий скандал?

Фото: youtube

Про це «Новини. Хмельницький» стало відомо із скарги лісника природного заповідника «Медобори». Як стверджує чоловік, 5 квітня 2020 року  на територію заповідника на позашляховику приїхав чоловік і вимагав впустити його та друзів на територію заповідного об’єкту, нібито на екскурсію, але оскільки з 1 квітня  по 1 серпня на всій території об’єкту встановлено режим тиші, чоловікові пояснили, що на даний час заїжджати на територію об’єкту заборонено. Тоді він представився, що є начальником державної екологічної інспекції у Хмельницький області Гуменюк Віталій Васильович, він почав погрожувати та використовуючи образи та вживаючи ненормативну лексику намагався проникнути на територію заповідника. В своїй ненормативній промові пан Гуменюк, чітко дав зрозуміти, що йому байдуже на будь-які заборони та обмеження, особливо у природоохоронній сфері, адже він може все «повирішувати».

Скаржник запевняє, що це не перший подібний візит Гуменюка на територію заповідника.

«Пан Гуменюк систематично проводить свій відпочинок з друзями на території ПЗ «Медобори» і залишає після себе купи сміття та веде себе, м’яко кажучи, зухвало, на зауваження працівників заповідника щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства на території заповідного об’єкту відповідає лише погрозами», – йдеться у заяві.

Скарга адресована т.в.о. голови Державної екологічної інспекції Єгору Фірсову. Варто зазначити, що очільник ДЕІ неодноразово наголошував на тому, що в структурі необхідно проводити кадрову чистку. Низка питань була у нього і до очільника Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області Віталія Гуменюка.

Нагадаємо, Віталія Гуменюка намагались звільнити двічі, однак, йому вдавалось поновитись на посаді через суд. У 2014 здійснив смертельну ДТП. Справа потрапила до суду лише у 2017 році.

Його родина, зокрема доньки володіють санаторієм «Перлина Поділля» у Сатанові, що розміщений з порушеннями на території природо-заповідної зони. Саме на території цього закладу Гуменюк у 2017 році приймав свого безпосереднього столичного керівника.

Санаторій не єдиний бізнес Гуменюка. Як дослідили журналісти «Народного контролю», його статки не відповідали декларації.

 

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне