На Красилівщині рятувальники провели профілактичну бесіду з настоятелями храмів

Для того, аби унеможливити виникнення нештатних ситуацій під час очікуваних Різдвяних богослужінь у храмах, фахівці ДСНС проводять роз’яснювальну роботу із священнослужителями і персоналом стосовно дотримання протипожежних норм у культових закладах.

Так, 17 грудня рятувальники відвідали Свято-Воскресінську церкву у м.Красилів. Там, за інформацією ГУ ДСНС у Хмельницькій області, вогнеборці поспілкувались зі святими отцями про дотримання правил пожежної безпеки. Перевірили наявність первинних засобів пожежогасіння у храмі, впевнились у вчасному обслуговуванні вогнегасників та відповідності шляхів евакуації.

Про заходи безпеки при проведенні служб у церквах та храмах, а також про правила користування інвентарем пожежного щита та евакуації рятувальники нагадали персоналу храму. Вогнеборці зазначили, що свічники, лампадки, світильники та інші пристрої із відкритим вогнем мають бути встановлені на негорючій поверхні, яка виступає за їх габарити не менше ніж на 0,5 м.

km.dsns.gov

«У культових спорудах з одночасним перебуванням понад 50 віруючих та відвідувачів, – наголосили вогнеборці, – повинні розроблятися поверхові плани евакуації. Усі ці плани повинні утримуватись вільними, нічим не загромаджуватись та на випадок пожежі забезпечувати безпечну евакуацію людей. У молитовних залах на кожні 100 кв.м площі повинні бути в наявності не менше двох вогнегасників».

До того ж вогнеборці нагадали священнослужителям правила застосування вогнегасників. А також роз’яснили порядок дій у разі пожежі та вручили пам’ятки з переліком основних правил пожежної безпеки.

Нагадаємо, рятувальники не втомлюються попереджати про небезпеку, що приховує лід. Всупереч постійним попередженням рятувальників про небезпеку громадяни продовжують випробовувати долю, виходячи на риболовлю або просто розважаючись на льоду. Тому, 15 грудня рятувальники обласної Держслужби з надзвичайних ситуацій вирушили у інформаційно – роз’яснювальний рейд щоб застерегти місцевих жителів не виходити на тонкий лід.

Leave a Comment

Останні новини

Військові самі вирішують, хто отримає грошову допомогу в разі їх загибелі, — роз’яснення юристів

Відтепер військовослужбовці можуть самі визначати, хто і в якому розмірі отримає одноразову грошову допомогу (далі – ОГД) в разі їх…

3 тижні тому

Потяг правосуддя наздожене всіх російських злочинців у тунелі російського беззаконня – покарання буде невідворотним

У цьому переконаний Постійний представник України при ООН Сергій КИСЛИЦЯ. Розмова з ним стосувалася ролі Організації Об’єднаних Націй у протидії…

3 тижні тому

“Косачку” привезли до Хмельницького: пластична вистава від жінок і про жінок

Уперше виставу презентували у Києві 3 грудня 2023 року. Роботу над проєктом продовжили й показали вдруге в Києві й уже…

1 місяць тому

Хто може бути отримувачем та набувачем гуманітарної допомоги: роз’яснення

Отримувач – це юридична особа, зареєстрована в Україні з визначеним напрямком статутної діяльності. Важливо наголосити, що чинне законодавство передбачає реєстрацію…

5 місяців тому

СМТ більше не буде: що змінює закон про дерадянізацію (ВІДЕО)

В Україні проведуть дерадянізацію територіального устрою. Відповідний закон президент підписав наприкінці жовтня. З назви закону можна подумати, що Дніпропетровська область…

5 місяців тому

Юрій Гудименко: «У нас зараз дуже цікавий час, звикання до наших перемог»

Військовий, блогер, історик, публіцист, громадський діяч Юрій Гудименко презентував у Хмельницькому свою першу книгу «Історії та війни». До неї увійшли…

6 місяців тому