Під страхом звільнення: на Хмельниччині голова ОТГ заборонила жителям йти на зустріч з кандидатом в Президенти

Під страхом звільнення: на Хмельниччині голова ОТГ заборони+ла жителям йти на зустріч з кандидатом в Президенти
Фото: Facebook

Ситуація сталась сьогодні, 9 березня у Дунаєвецькому районі. Про це на своїй сторінці повідомив кандидат в Президенти Олег Ляшко. Так, за його словами, голова Дунаєвецької ОТГ особисто телефонувала жителям і попереджала, що на не варто ходити на зустріч із радикальним кандидатом. Тим ж мешканцям, які працюють у держструктурах, як наголосив кандидат, погрожувала звільненням.

Скріншот із сторінки Олега Ляшка

Як виявилось пізніше, представники «Радикальної партії» мають також конфлікти і з головою Хмельницької ОДА. Усю цю ситуацію, кандидат пов’язує з тим, що Хмельниччина передана, як вотчина нардепу Олександру Герезі.

«При Януковичу не робилося того, що Герега робить на Хмельниччині зі своїм ставлеником-губернатором», – зазначив Олег Ляшко.

Під час свого монологу кандидат обурювався, що мажоритарник Герега перетворив свій округ на панщину, і що замість того, аби займатись дорожніми питаннями, піклується про те, аби потрапити в список журналу «Forbes». На завершення, Олег Ляшко передав привіт голові Хмельницької ОДА Вадиму Лозовому:

«Перекажіть губернатору, щоб він не наближався до членів моєї команди на сто метрів, чи його сатрапи будуть когось переслідувати, то я особисто приїду і викину його з кабінету! І ніхто йому не допоможе, ні Герега, ні Порошенко, ніхто!»

Пропонуємо насолодитись промовою Олега Ляшка. Обережно, містить лайливі слова.

При Януковичу не робилося того, що Герега робить на Хмельниччині зі своїм ставлеником-губернатором.

Geplaatst door Олег Ляшко op Zaterdag 9 maart 2019

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне