Для зручності хмельничан активно будуються тротуари і пішохідні доріжки

11
Фото: khm.gov.ua

Більшість об’єктів виконуються у складі капітальних ремонтів вулиць та прибудинкових територій, при облаштуванні велодоріжок. У 2019 році також збудовано нові тротуари, які є окремими об’єктами від доріг та прибудинкових. Загальна вартість робіт становить більше 3 мільйонів гривень.

Так, в ході поточного ремонту вулиці У. Громової, відремонтовано і тротуар.

Поточний ремонт тротуарів виконано також за такими адресами: внутрішньоквартальна дорога від Львівського шосе до вулиці Тернопільської (поблизу будинків № 47-47/2), вулиця Козацька, 61/2-61/3, вулиця Проскурівського підпілля, 209 (від пішохідного переходу, зупинка «Паркова»). Від вулиці Вінницької, 1/7 до будинку №21/1, вулиця Володимирська (від вулиці Подільської, 93 до вулиці Староміської), вулиця Водопровідна (біля навчально-виховного комплексу №10).

Також виконано поточний ремонт тротуару на провулку Рєпіна.

Виконано поточний ремонт пішохідних доріжок. Від проспекту Миру, 90 до Старокостянтинівського шосе, від Львівського шосе, 33/2 до Львівського шосе, 39/1, від вулиці Прибузької до містка через річку Південний Буг, Старокостянтинівське шосе, 3Б, в районі перехрестя вулиці Прибузької та вулиці Кам’янецької, від Львівського шосе, 47/4 до Львівського шосе, 47/3 (поблизу ЗОШ №24).

У парку ім. М.Чекмана влаштовано пішохідну доріжку, а у сквері ім. С.Бандери влаштовано велосипедну доріжку.

Нагадаємо, що донька через суд зобов’язала матір знести самочинну будівлю на її земельній ділянці.

 
 

 

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне