На Хмельниччині поліцейські-новобранці склали присягу на вірність народові України

Фото: hm.npu.gov.ua

У Головному управлінні Національної поліції в Хмельницькій області відбулась урочиста присяга молодих поліцейських, які пройшли відбір та вирушають на навчання до поліцейської академії у Києві.

Два десятки хлопців і дівчат вирішили пов’язати свою долю з правоохоронною діяльністю, пройшли суворий конкурс та стали дільничними офіцерами, оперуповноваженими і патрульними інспекторами. 

hm.npu.gov.ua

Начальник обласного управління поліції Анатолій Щадило звернувся до новобранців з вітальними словами та настановою:

—    Сьогодні надзвичайно важливий день у вашому житті — ви склали присягу на вірність народові України.  І я щиро вітаю вас із цією важливою подією. Це один із найбільш відповідальних кроків на тому непростому професійному шляху, який ви обрали. Склавши присягу, ви взяли на себе велику відповідальність за безпеку життя і здоров‘я людей, які вас оточують. І я дуже сподіваюся, що кожен з вас гідно нестиме звання поліцейського і зробить усе можливе, аби виправдати довіру громадян та не заплямувати честь мундира.

hm.npu.gov.ua

Досвідчений керівник нагадав молодому поповненню правоохоронних лав про те,  що поліцейський — це не просто професія, це покликання, яке вимагає бути готовим працювати 24 години на добу і будь-якої миті надати допомогу чи захистити тих, хто цього потребує.

hm.npu.gov.ua

Після присяги молодих поліцейських чекає пів року підготовки у поліцейській академії. Після цього вони повернуться на Хмельниччину і приступлять  до виконання службових обов’язків за обраним напрямком діяльності. 

Сектор комунікації поліції Хмельницької області 

Нагадаємо, що патрульні вкотре виявили документи на автомобіль із ознаками підробки.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне