На Хмельниччині за втручання прокуратури повернуто землі та майно вартістю мільйон гривень

4
Фото: vmisti.in.ua

Вжитими Шепетівською місцевою прокуратурою заходами забезпечено повернення із незаконного використання у державну власність земельної ділянки та нерухомого майна. Про це інформує прес-служба облпрокуратури.

Місцевою прокуратурою виявлено факт неправомірної передачі однією із виправних колоній управління Державної пенітенціарної служби України в області у користування суб’єкта господарювання землі та майна. Вони були надані державою для виконання її завдань.

Встановлено, що між установою та товариством укладено договір підряду. Згідно з ним у користування останнього перейшла земля площею майже 3 га та господарські приміщення загальною вартістю близько 1 млн грн.

Під виглядом вказаної угоди насправді приховано оренду. Тобто майно та земля, призначені виключно для забезпечення функціонування колонії, фактично передані приватному агровиробнику для ведення підсобного господарства та вирощування тваринницької продукції. Тобто використовуються ним для здійснення підприємницької діяльності та отримання прибутку.

Реагуючи на виявлені порушення та діючи на захист інтересів держави, місцева прокуратура звернулась до суду з вимогами визнати договір підряду недійсним. Та, звісно, звільнити об’єкти нерухомості.

Завдяки активній та принциповій позиції прокуратури, суд погодився із доводами прокурора та задовольнив позов в повному обсязі.

Як повідомив заступник керівника місцевої прокуратури Вадим Вітрук, на сьогодні рішення суду виконано у повному обсязі. Землі та майно передано законному користувачу.

Нагадаємо, що на Хмельниччині припинено оренду землі із несумлінним землекористувачем. На виконанням рішення господарського суду Хмельницької област із приватним підприємством розірвано договори оренди 38 га землі. Земля орендується на території Розсошанської сільської ради Хмельницького району. Розмір заборгованості по сплаті орендних платежів перевищив 1,3 млн грн. Відтак, за реагування прокуратури землі повернуто до державної власності.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне