Нардеп Лабазюк вийшов із СІЗО в день арешту, внісши заставу на суму в понад 40 мільйонів — журналіст

Фото: Радіо Свобода

За народного депутата від групи За майбутнє Сергія Лабазюка внесли заставу у розмірі 40 мільйонів 260 тисяч гривень — і він вийшов з-під варти у день свого арешту, 28 листопада.

Про це повідомив журналіст Олег Новіков.

За його словами, після виходу із СІЗО Лабазюк зобов’язаний прибувати за першим викликом правоохоронців, не їхати з Києва, Хмельницької області, здати закордонні паспорти, не спілкуватися зі свідками у справі тощо.

Вищий антикорупційний суд заарештував нардепа на два місяці у вівторок, 28 листопада. Лабазюк казав, що схиляється до внесення застави.

21 листопада йому повідомили про підозру. НАБУ і САП заявили, що чинний нардеп намагався підкупити топпосадовців Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури.

За даними слідства, він у серпні 2023 року звернувся до топпосадовця міністерства з проханням надати його компанії підряди з відбудови інфраструктурних об’єктів на 1 мільярд гривень. Натомість пообіцяв «винагороду» у розмірі 3−5% від вартості кожного підряду.

Для узгодження подальших домовленостей нардеп також залучив директора компанії.

Після надходження 50 млн грн за підряд з відновлення зруйнованого мосту в одному з регіонів України Лабазюк через довірену особу надав топпосадовцю-викривачу з Держагентства відновлення обіцяний відсоток у сумі $150 тисяч, заявили в НАБУ. Хабар у китайській шкатулці передавали на паркінгу одного з супермаркетів у Києві.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне