Патрульні запрошують юних хмельничан до поліцейського табору “Вартові безпеки”

44
Фото: mini-rivne.com

Патрульна поліція України одним з важливих напрямків своєї щоденної роботи визначила профілактичну роботу з дітьми та молоддю. Масштабний всеукраїнський проект “Шкільний офіцер поліції” та безліч менших проектів та активностей у містах яскраво свідчать про це.

Однією із складових такої роботи є відвідування дитячих літніх таборів, де у цікавій та інтерактивній формі патрульні доносять дітям купу корисної інформації, зокрема про безпечне поводження на дорозі та у побуті, загрози дитячій безпеці тощо. Таке живе, неформальне спілкування дуже допомагає комунікації та є комфортним і зрозумілим для дітей. Саме тому цього року було прийнято рішення влаштувати тематичний поліцейський дитячий табір. Про таке нововведення повідомляє прес-служба Патрульної поліції. 

На учасників чекають:

-тренінгові заняття з безпечної поведінки;
-заняття спортом та відпочинок біля моря;
-здобуття базових навичок тактичної підготовки;
-основи надання домедичної допомоги;
-пізнавальне спілкування з поліцейськими;
-захоплюючий збір-похід.

Крім цього на учасників також чекають квести, спортивні змагання, ігри, інші цікаві та корисні активності, і море позитивних вражень.

Учасниками відбору можуть бути діти віком від 14 до 16 років.

Для участі у відборі дитина має створити відеоролик, направлений на вирішення певної важливої соціальної проблеми, що стосується особистої безпеки дитини та її оточення. Після того, як ролик буде готовий, учасник має заповнити гугл форму https://bit.ly/2DAaXlS зокрема розмістити там посилання на відео роботу. Роботи приймаються до 1 червня 2019 року.

Вимоги до робіт

1. При підготовці матеріалів повинні бути враховані умови ефективної реклами: – робота, її зміст, сюжет дія сценічних осіб і персонажів не повинні суперечити Закону України «Про рекламу» від 03.07.1996 р. № 270/96; – “текст реклами має бути стислим, лаконічним, оригінальним; наявність емоційного забарвлення, носіями якого є колір, світло, шрифт, малюнок, графічні елементи тощо; відсутність відомостей, що не відповідають дійсності (недостовірних даних)”.
2. Відеоролик не має містити елементи жорстокості, насильства, порнографії, цинізму, приниження людської честі та гідності.
3. Зміст відеороботи має розкрити гостру соціальну проблему, на вирішення якої спрямований ролик.
4. Відеоролик надсилається у форматі AVI/MP4/MOV (хронометраж не більше 90 секунд).

Нагадаємо, що городоцькі «хомівці» провели акцію «Збережи своє життя». У місті Городок члени молодіжного патріотично-правового руху «ХОМА» за сприяння поліції провели профілактичну акцію «Збережи своє життя». Перевищення швидкості часто приводить до непоправних наслідків. Особливо це стосується малодосвідчених водіїв, у яких ще немає відповідних навичок, і вони неспроможні на миттєву правильну реакцію.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне