Підготовка до виборів: полісмени пройшли тактико-спеціальні навчання (ФОТО)

0
Фото: hm.npu.gov

Головне управління Нацполіції в Хмельницькій області виступило ініціатором проведення масштабних навчань. До них залучили не тільки поліцейських, а й медиків та рятувальників. У ході тренувань відпрацьовувався алгоритм дій та взаємодія екстрених служб під час виникнення правопорушень та різного роду надзвичайних ситуацій під час виборчого процесу. Про це інформує прес-служба правоохоронців.

7

hm.npu.gov

У навчаннях взяли участь керівництво та працівники управління превентивної діяльності ГУНП в Хмельницькій області, заступники з цього напрямку усіх територіальних підрозділів поліції. Також вибухотехніки, зв’язківці, кінологи та спецпризначенці. Крім того, для відпрацювання взаємодії до навчань долучилися медики та рятувальники.

12

hm.npu.gov

— Ми змоделювали три виборчі дільниці, на базі яких розігруємо різні ситуації, які можуть виникнути в реальності, — говорить Валентин Білянський, заступник начальника ГУНП в Хмельницькій області, керівник навчань. — Повний сценарій навчань і ввідні завдання знають тільки керівники навчань. Всі інші діють в режимі, максимально наближеному до реальності. Це дозволяє нам вчасно помітити певні похибки і відкоригувати їх, щоб під час виборів всі діяли максимально злагоджено і ефективно.

5

hm.npu.gov

Під час навчань розіграли близько півдесятка сценаріїв. Це і куріння в приміщенні виборчої дільниці чи поява там у нетверезому стані. Підкуп виборців та агресивний спротив працівникам поліції, задимлення та виявлення підозрілих предметів і вибухівки тощо. Крім того, під час останньої фази навчань відпрацювали погашення масового конфлікту між прибічниками різних кандидатів.

6

hm.npu.gov

— Ми як у спорті, до автоматизму відпрацьовуємо алгоритм дій, щоб під час виборів діяти максимально злагоджено, — зазначає Анатолій Угляр, заступник начальника Городоцького відділу поліції. — Навчання дуже корисні та ефективні.

Нагадаємо, що у день виборів на Хмельниччині працюватимуть 252 особи, з них 56% – жінки.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне