Порошенко в Хмельницькій області програє в другому турі і Зеленському, і Тимошенко – опитування

12
Фото: із соцмереж

Володимир Зеленський лідирує у рейтингу кандидатів в президенти на Хмельниччині. Серед усіх опитаних за нього готові проголосувати 17,5%, повідомляє інформагенція УНІАН, посилаючись на дані, які оприлюднила дослідницька компанія «Ю.С.С.».

Далі йдуть Юлія Тимошенко і Петро Порошенко, які мають підтримку 14,1% та 10,3%, відповідно. Дослідження показало майже однакові результати у Анатолія Гриценка (6,8%) та Олега Ляшка (6,4%).

Соціологи також дізналися про настрої мешканців Хмельниччини щодо другого туру виборів. Так, за результатами опитування, Володимир Зеленський зі значним відривом випереджає і Юлію Тимошенко, і Петра Порошенко. Юмориста підтримують на 22,7% і 10,7% більше респондентів, відповідно. Зеленський (43,9%) – Порошенко (21,2%). Зеленський (37%) – Тимошенко (26,3%).

У парі Тимошенко-Порошенко більшу підтримку у Хмельницькій області отримала б лідер ВО «Батьківщина» (37,8% проти 22,5%).

За умови виходу в другий тур Анатолія Гриценка та Петра Порошенко, перший матиме на Хмельниччині перевагу у 11,6% голосів (33,9% і 22,3% відповідно).

Опитування проводилося З 6 по 20 лютого 2019 року (польовий етап – з 8 по 17 лютого). Методом особистого інтерв’ю face-to-face всього було опитано 1200 респондентів – постійних мешканців Хмельницької області. Похибка не перевищує 2,5%.

Раніше ЗМІ повідомляли, що команда народного депутата Олександра Гереги в Хмельницькій області має намір забезпечити Петру Порошенко в першому турі голосування 35% підтримки виборців, а в другому понад шістдесят.

Нагадаємо, що у день виборів на Хмельниччині працюватимуть 252 особи, з них 56% – жінки. Для виборів Президента України на Хмельниччині утворено сім окружних виборчих комісій, у яких працюватиме 252 особи – представники 37 кандидатів. Попередній досвід роботи у виборчих комісіях мають 58 (23%) із них. За інформацією Громадянської мережі ОПОРА, більшість членів комісій становлять жінки – їх 56%.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне