Працівники слідчого ізолятору виявили в упаковці із соком – презерватив

г
Фото: ДУ “Хмельницький слідчий ізолятор”

16 січня 2019 року о 14:30 у «Хмельницький слідчий ізолятор» черговий раз попереджено спробу потрапляння до охоронюваної зони заборонених предметів. Про це інформує прес-служба державної установи.

1

ДУ “Хмельницький слідчий ізолятор”

Під час огляду вмісту посилки, що надійшла від громадянина К. із міста Кам’янець-Подільський на ім’я засудженого К., який утримується в установі за вчинення злочину, передбаченого ст.368 ч.1 КК України було виявлено та вилучено презерватив заповнений рідиною із різким запахом спирту. Він знаходився в прихованому вигляді в упаковці із соком.

2

ДУ “Хмельницький слідчий ізолятор”

За даним фактом співробітниками установи проводиться робота щодо оформлення та подальшого направлення до суду матеріалів за ознаками вчинення адміністративного правопорушення. Передбаченого ст. 188 КУпАП (незаконна передача заборонених предметів особам, яких тримають у слідчих ізоляторах, установах виконання покарань), відповідальність за яке передбачено у вигляді попередження або накладення штрафу від п’ятнадцяти до двадцяти п’яти неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією заборонених предметів.

Нагадаємо, що співробітники СІЗО виявили в буханці хліба два поліетиленові згортки. В державній установі «Хмельницький слідчий ізолятор» продовжується робота із попередження та недопущення потрапляння заборонених предметів до охоронюваної зони. 15.01.2019 року під час догляду вмісту посилки співробітниками установи виявлено два поліетиленові згортки. Перший із згортків був заповнений невідомою речовиною рослинного походження, а в другому містилось три пакунки із невідомою порошкоподібною речовиною білого кольору, обмотані целофановою фольгою. Дані пакунки знаходилися в прихованому вигляді у буханці хліба. По даному факту повідомлено працівників поліції. Невідомі речовини вилучено членами СОГ Хмельницького ВП ГУНП України в Хмельницькій області для проведення експертизи в НДЕКЦ МВС України. Також по даному факту вирішується питання про внесення відомостей до ЄРДР за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне