Привласнив банківську картку – і вкрав з рахунку гроші: у Шепетівці спільне застілля завершилося лавою підсудних

38
Фото: .court.gov.ua

Шепетівський міськрайонний суд розгляне справу жителя Шепетівського району.Який обвинувачений у привласненні офіційних документів, вчиненому з корисливих мотивів (частина 1 статті 357 Кримінального кодексу України), та крадіжці (частина 1 статті 185 Кримінального кодексу України).

За версією слідства, під час спільного застілля потерпілий дав банківську картку своєму односельцеві.  Той купив ще алкоголю і продуктів. Однак, обвинувачений платіжний документ власнику не повернув. А ввечері того ж дня вкрав з його рахунку 8 тисяч гривень.

Санкція частини 1 стаття 357 КК України передбачає покарання штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Або обмеженням волі на строк до трьох років.

А кримінальне правопорушення, передбачене частиною 1 статті 185 КК України, карається штрафом від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин. Або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Прес-служба Хмельницького апеляційного суду.

Нагадаємо, що для старшокласників НВК №2 новий навчальний рік розпочався із «Уроку успіху».

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне