Служба зайнятості Хмельниччини – надійний партнер для підприємців області

Фото: molbuk.ua

Роботодавці завжди були і залишаються незмінними головними клієнтами та соціальними партнерами служби зайнятості. У Хмельницькій області працюють майже 60 000 юридичних і фізичних осіб (без державних підприємств та банків), з них 55% в оптовій та роздрібні торгівлі (33 000 одиниць), у промисловості – 6,5% (3909), у сільському господарстві 4,5% (2585 одиниць) тощо. Протягом січня –  липня  2019 року створено понад 3300 нових робочих місць.

Одним з ефективних методів стимулювання роботодавців до створення та збереження робочих місць є компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування за особу, яка була працевлаштована за сприянням служби зайнятості. Ця послуга користується  особливим попитом у фізичних осіб – підприємців. Так, за  січень – липень 2019 року 210 роботодавців, у тому числі – 144 ФОПи (69%) скористалися цією послугою та отримали компенсацію єдиного соціального внеску за 338 працевлаштованих осіб, які перебували на обліку в Хмельницькій обласні службі зайнятості.

За січень – липень 2019 року найбільше отримували компенсацію роботодавці, які працюють у галузях:

  • переробна промисловість – 50% (виробництво харчових продуктів, одягу),
  • оптова та роздрібна торгівля – 16%,
  • сільське господарство – 11%,
  • вантажний та автомобільний транспорт – 10%.

Також активно беруть участь фізичні особи-підприємці в організації  робіт тимчасового характеру. Протягом січня – липня 2019 року у таких роботах взяли участь 3480 осіб, організаторами яких  виступили  353 роботодавці, серед них – 113 (32%)  фізичні особипідприємці.

Отож, злагоджена робота державної служби зайнятості та роботодавців дають позитивні результати у забезпеченні роботодавців кваліфікованими працівниками, а пошукачів роботи – гідними робочими місцями.

Відділ інформаційної роботи Хмельницький обласний центр зайнятості

Нагадаємо, що підприємця оштрафовано майже на 900 тисяч гривень за використання праці неоформлених працівників. Встановлено, що у підприємця лише частина працівників працювала згідно з укладеними трудовими договорами. Інші сім найманих працівників  працювали без належного оформлення.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне