У Хмельницькому розпочався опалювальний сезон

68
Фото: /tsn.ua/

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин підписав розпорядження про початок опалювального сезону 2019-2020 років.

У зв’язку із зниженням середньодобової температури зовнішнього повітря та тенденцією до подальшого її зниження міський голова зобов’язав міське управління житлово-комунального господарства, міське комунальне підприємство “Хмельницьктеплокомуненерго” і комунальне підприємство “Південно-Західні тепломережі” з 28 жовтня провести поетапне включення опалення у житлових будинках міста та всіх інших споживачів. На період включення котелень та теплових мереж забезпечити роботу обслуговуючого персоналу цілодобово.

Квартирно-експлуатаційному відділу міста Хмельницького, підприємствам та організаціям, на балансі яких знаходиться житловий фонд, також рекомендовано провести поетапне включення опалення житлових будинків міста. Забезпечити роботу обслуговуючого персоналу в цілодобовому режимі на період включення котелень та теплових мереж.

Керівників міського комунального підприємства “Хмельницьктеплокомуненерго” та комунального підприємства “Південно-Західні тепломережі” зобов’язано забезпечити безперебійне теплопостачання міста до завершення опалювального сезону.

«Місто до нового опалювального сезону готове. Ще з 3 жовтня під час похолодань опалюємо школи, дитсадки, медичні заклади. З понеділка поступово запускаємо опалення і в багатоквартирних будинках», – зазначив міський голова Олександр Симчишин.

Інформує прес-служба Хмельницької міської ради.

Нагадаємо, що підозрюваному в крадіжці грошей і ноутбука з дитячого садка суд продовжив строк під вартою.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне