За втручання прокуратури скасовано рішення про неправомірну передачу в приватну власність 10 га землі, розташованої на території Деражнянського району

13
Фото: court.gov.ua
Реалізуючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, органи прокуратури продовжують активну роботу щодо забезпечення законності у сфері земельних відносин.
 
Встановлено, що наказами Головного управління Держгеокадастру в області затверджено документацію із землеустрою та прийнято рішення про передачу громадянам для ведення особистого селянського господарства п’яти земельних ділянок, які розташовані за межами населених пунктів Волоськівської та Майдан-Чернелевецької сільських рад Деражнянського району.
 
Виявилось, що на час прийняття вказаних рішень зазначені особи вже використали своє право на безоплатне отримання у власність земельних ділянок цієї категорії в межах норм безоплатної передачі для даного виду використання. При цьому, всупереч вимог Земельного кодексу України, при зверненні до Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області вони надавали недостовірну інформацію про наявність права на безоплатну приватизацію.
 
Таким чином, земля поза волею держави неправомірно вибула з її власності.
 
Реагуючи на виявлені порушення та діючи на захист інтересів держави, прокуратурою до суду подано позовні заяви з вимогами визнати зазначені накази Головного управління Держгеокадастру в області про надання у власність земельних ділянок недійсними.
 
Як повідомив керівник Хмельницької місцевої прокуратури Валерій Заяц, вказані позовні вимоги судом задоволено та рішення про неправомірну передачу у приватну власність землі вартістю понад 350 тис грн скасовано.
 
Пресслужба прокуратури Хмельницької області
 
Нагадаємо, що суд Нетішина оштрафував неповнолітнього мопедиста за кермування без водійських прав.
Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне