Новини за 31.10.2025
Посадовці заволоділи 4,5 млн грн бюджетних коштів, які були виділені на ремонт стадіону в Кам’янці-Подільському
На Хмельниччині завершили досудове розслідування щодо колишніх посадовців Кам’янець-Подільської міської ради, директора товариства-підрядника та інженера з технічного нагляду.
У Хмельницькому перевірили стан укриттів
Протягом жовтня 2025 року моніторинговою групою Представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Хмельницькій області було проведено моніторингові візити до 11 об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту (далі — ОЦЗ) у місті Хмельницькому.
На території Хмельницької громади виявлено несанкціоновані сміттєзвалища
У період з 16.09.2025 по 09.10.2025 рр. державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області було проведено захід державного нагляду Хмельницької міської ради та її виконавчого комітету щодо дотримання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів.
На Хмельниччині за фактом ДТП із двома загиблими водіями відкрито кримінальне провадження
Дорожньо-транспортна пригода, у якій загинули водії обох транспортних засобів, сталася 30 жовтня, близько 05.25 ранку, поблизу с. Мислова Хмельницького району.
30 жовтня ХАЕС втратила доступ до однієї зі своїх зовнішніх ліній електропередач
Комбінований удар РФ по українській енергетиці у четвер, 30 жовтня, призвів до пошкодження підстанцій, критично важливих для ядерної безпеки та захисту в Україні.
У пʼятницю діятиме графік погодинних відключень
За розпорядженням НЕК «Укренерго» 31 жовтня 2025 року на Хмельниччині діятиме графік погодинних відключень – протягом доби обмеження будуть охоплювати від половини черги до трьох черг одночасно.

