Новини за 08.04.2020

Під час одержання неправомірної вигоди в розмірі 2 тис доларів США викрито слідчого Головного управління ДФС в області

Прокуратурою Хмельниччини спільно з іншими уповноваженими на боротьбу із корупцією органами продовжується цілеспрямована робота з виявлення корупційних правопорушень та притягнення винних до відповідальності.

Поліція з’ясовує обставини ДТП у Летичівському районі за участю трьох автомобілів

Працівники Летичівського відділу поліції з’ясовують обставини дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася сьогодні, 8 квітня, близько 07.00 години ранку поблизу с. Вербка Летичівського району.

Хмельницька інфекційна лікарня отримала чергову допомогу від благодійників

На першій лінії оборони перед невидимим, але небезпечним ворогом – коронавірусом – стоять медики. Саме від них залежить, чи вийде зупинити поширення цієї хвороби, та чи зможуть ті пацієнти, яким не вдалося уникнути захворювання, повернутися до своїх родин здоровими. Саме тому особливу увагу зараз приділяють саме захисту усіх працівників лікарень та покращенню матеріально-технічного забезпечення лікувальних закладів.

У Хмельницькому перед судом постане 28-річний місцевий житель, який займався легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом

Співробітники кіберполіції в Хмельницькій області спільно зі слідчими, під процесуальним керівництвом прокуратури Хмельницької області, скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який незаконно використовував фірмові торгівельні знаки відомих світових компаній з метою їхньої подальшої реалізації.

У Кам’янці-Подільському дві дівчини познущались над безхатьком

У Кам’янці-Подільському дві подруги вирішили, що мають право знущатись над безхатьком.

На Хмельниччині у заклади обсервації йти не хочуть

На Хмельниччині підготовано два заклади обсервації для тих, хто мав би бути на примусовому карантині.

Популярне