Новини за 06.11.2020

У Нетішині продовжують стерилізувати безпритульних тварин

Щотижня в середу та четвер працівники комунального підприємства “Благоустрій” відловлюють безпритульних тварин на вулицях нашого міста та проводять їх стерилізацію.

Школярі Хмельницького, Сум та Берегово спільно збирають гроші на учнівський проєкт

У рамках проєкту ConnectED  учні та вчителі гімназії №2 м.Хмельницького, Сумської обласної гімназії-інтернату для талановитих та творчо обдарованих дітей та Берегівської гімназії Закарпатської області запустили власну ініціативу  на краудфандинговій платформі GoFundEd. Школярі об’єднали Північ, Центр та Захід України для того, щоб спільними зусиллями відкрити Україну по-новому. Підтримайте їх інформаційно, аби про проєкт дізналося більше людей!

Учні Хмельниччини та Запоріжчини спільно збирають гроші на шкільний проєкт і потребують вашої підтримки

У рамках проєкту ConnectED учні 9-11 класів  Володимирського ЗЗСО «Успіх» Широківської сільської ради Запорізької області та Загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 м. Шепетівка Хмельницької області запустили власну ініціативу  на краудфандинговій платформі GoFundEd. Підтримайте їх інформаційно, аби про проєкт дізналося більше людей!

На Хмельниччині у “помаранчевій” зоні залишилося п’ять районів, всі інші у “червоній”

Відбулося позачергове засідання державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. З понеділка, 9 листопада, на Хмельниччині почне діяти нове епідемічне зонування.

Сервіс швидкої кур’єрської доставки Glovo розпочав роботу в Хмельницькому

03 листопада 2020 р. сервіс кур’єрської доставки Glovo запустився в Хмельницькому. Тож за два роки присутності на українському ринку сервіс доступний вже для мешканців 28 міст.

Шепетівський район: поліцейські розшукали зниклого 8-річного хлопчика

Учора ввечері у с. Судилків Шепетівського району в невідомому напрямку зник 2-класник. Бабуся звернулася за допомогою до поліцейських, які оперативно виїхали на місце події і за допомогою місцевих жителів розшукали хлопчика.

Відбулась виїзна нарада щодо реконструкції системи відведення та очищення стічних вод Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни

04 листопада відбулась чергова виїзна нарада за участю заступника голови облдержадміністрації Олексія Лисюка, директора Департаменту природних ресурсів та екології облдержадміністрації Тетяни Дзюблюк та керівника КНП «Хмельницький обласний госпіталь ветеранів війни» щодо реконструкції системи відведення та очищення стічних вод Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни.

У Хмельницькому кіберполіцейські викрили чоловіка, який займався розповсюдженням облікових даних громадян

Логіни та паролі доступів до соціальних мереж, поштових скриньок, електронних гаманців зловмисник збував на закритих форумах та в одному із популярних месенджерів. Досудовим розслідуванням встановлено факт розповсюдження фігурантом бази даних, яка містить відомості відносно 2,8 мільйонів авторизаційних даних облікових записів користувачів мережі Інтернет.

Популярне