Новини за 29.03.2024

Проєкт Демографічної стратегії України до 2040 року: Міністерство соціальної політики розпочинає процес публічних консультацій

Внаслідок війни Україна стикнулась з глибокою демографічною кризою: значна кількість громадян загинула, частина населення депортована або примусово переміщена на територію країни-агресора, велика кількість українців виїхала за кордон, до того ж внаслідок війни критично знизився рівень народжуваності.

Замість 12 «маршруток» 6 великогабаритних автобусів курсуватимуть на маршрутах №№ 29 А та 49 А

У Хмельницькому триває робота із заміни транспортних засобів малої місткості на великогабаритний. На автобусних маршрутах №№ 29 А та 49 А замінили 12 «маршруток».

34 тисячі гривень штрафу та позбавлення права керування транспортними засобами на 3 роки — суд покарав водія, що втік після ДТП

Коли правоохоронці розшукали винуватця автопригоди та освідчили в медичному закладі, з’ясувалось, що він був у стані алкогольного сп’яніння.

У Хмельницькому суд стягнув з двох мешканців приватної оселі понад 350 тисяч гривень боргу за електроенергію

Хмельницький міськрайонний суд задовольнив позов ТОВ «Хмельницькенергозбут» та ухвалив стягнути на користь підприємства в солідарному порядку з двох мешканців приватної оселі у Хмельницькому 356 887,48 гривень заборгованості за спожиту електроенергію.

Внаслідок обстрілу пошкоджено шість приватних житлових будинків

Внаслідок сьогоднішньої ворожої атаки маємо пошкодження 6 приватних житлових будинків в громадах області та приміщення басейну дитячого табору. Пошкоджено вікна та дахи. Головне, що постраждалих немає. Працюють всі відповідні служби, – повідомили в Хмельницькій ОДА Нагадаємо, уночі, 29 березня, у Хмельницькій області під час повітряної тривоги, яка розпочалась о 00:30, було чути звуки вибухів. В […]

З початку року 242 мешканця Хмельниччини отримали ваучер на навчання

Ваучер – документ встановленого зразка, який видається особам певних категорій для здобуття нового фаху або підвищення кваліфікації за вже набутою спеціальністю, а роботодавцеві дозволяє отримати персонал з необхідною кваліфікацією.

На Хмельниччині було збито три російські цілі

Уночі 29 березня у Хмельницькій області під час повітряної тривоги, яка розпочалась о 00:30, було чути звуки вибухів.

Популярне