Новини за 25.06.2020

У Дунаєвецькому районі зафіксували 72 нових заражених на SARS-CoV-2

Хмельницька ОДА інформує, що на 17.00 25 червня в Хмельницькій області зареєстровано 725 лабораторно підтверджених випадки COVID-19.

Розпочато ремонт на ще одній ділянці автодороги М-12

Ще одну ділянку автодороги М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка (км 265 – км 270), що на обході м. Хмельницького, розпочали ремонтувати.

У Славутському районі водолази виловили з річки тіло чоловіка

24 чер­вня гру­па во­до­ла­зів КП «Сла­вутсь­ка місь­ка ря­ту­валь­но-во­до­лаз­на стан­ція» ви­яви­ли та ви­лу­чи­ли з річ­ки ті­ло чо­ло­ві­ка.

На Хмельниччині чотирьох громадян ошукали в мережі інтернет

Минулої доби до територіальних підрозділів поліції Хмельницької області надійшло 4 заяви про шахрайства. Усі потерпілі втратили свої кошти, намагаючись придбати товари чи послуги через мережу інтернет.

У хмельницькому аеропорту можуть з’явитися дві школи пілотів

На території хмельницького аеропорту відкриють дві школи пілотів, при цьому одна з них уже працює.

Сумна статистика: 6 нових випадків COVID-19 на Хмельниччині

Хмельницька ОДА інформує: станом на 08.00 25 червня в Хмельницькій області зареєстровано 651 лабораторно підтверджений випадок COVID-19.

Хмельниччина розпочала підготовку до нового опалювального сезону 2020/2021 року

24 червня під головуванням заступника Міністра розвитку громад та територій України Наталії Хоцянівської відбулась онлайн-нарада з регіонами щодо функціонування підприємств теплопостачання та підготовки їх до опалювального періоду 2020-2021 рр. Від Хмельниччини участь у нараді взяли заступник голови адміністрації Сергій Ткачук, заступник міського голови Анатолій Нестерук, представник Департаменту розвитку громад, будівництва та житлово-комунального господарства ОДА.

Популярне