Новини за 12.06.2024

В Україні з’явилася дитяча книга про дихання “Фух і Дмуха”, що вчить дбати про власний емоційний стан

Книжка допомагає дітям від 6 років та їхнім батькам опановувати дієві дихальні вправи, які відіграють важливу роль у формуванні фізичного та ментального здоров’я.

На Хмельниччині майже пів сотні населених пунктів залишилися без світла через негоду

Унаслідок нічної негоди 12 червня майже пів сотні населених пунктів на Хмельниччині залишилися без електропостачання.

В Україні розробили “Калькулятор фейків”

Асоціація інноваційної та цифрової освіти та Детектор медіа, за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України і Національного демократичного інституту (NDI) розробили інноваційний інструмент “Калькулятор фейків”, спрямований на допомогу користувачам у розпізнаванні маніпулятивного контенту.

У Хмельницькому суд оштрафував директора школи за допущення реального конфлікту інтересів

Хмельницький міськрайонний суд визнав винним директора СЗШ №12 за допущення реального конфлікту інтересів і оштрафував його на 3,4 тис. грн.

Як військовослужбовцю після полону звільнитися з військової служби

Усі військовослужбовці, які були звільнені з полону та не висловили бажання продовжувати військову службу, мають право на звільнення зі служби, наголошують юристи Українського ветеранського фонду.

«Княже озеро»: збережено територію природно-заповідного фонду вартістю 200 млн грн

Шепетівською окружною прокуратурою забезпечено реальне виконання судового рішення, яким скасовано передачу у комунальну власність понад 15 га землі в межах гідрологічного заказника місцевого значення «Княже озеро» як землі сільськогосподарського призначення.

Популярне