Новини за 28.12.2019

Податковою міліцією Хмельниччини вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів на 30 мільйонів гривень

Протягом 2019 року працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Хмельницькій області встановлено низку порушень у сфері обігу підакцизних товарів, в ході яких виявлено та вилучено з протиправного обігу різноманітних підакцизних товарів більш як на 30 мільйонів гривень.

На Хмельниччині активізовують боротьбу з нелегальними АЗС

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука щодо активізації роботи з припинення незаконної діяльності автозаправних станцій, яке він озвучив під час вчорашньої селекторної наради з регіонами, голова облдержадміністрації Дмитро Габінет провів зустріч із керівниками силових структур, ГУ ДФС та ГУ ДСНС у Хмельницькій області.

Нові поліцейські станції відкрились у Славутському районі та м. Нетішин на Хмельниччині

В рамках реалізації проекту «Поліцейський офіцер громади» на Хмельниччині в об’єднаних територіальних громадах з’явилися ще дві сучасні поліцейські станції. Цього разу робочі бази для офіцерів громади презентували у с. Кривин Славутського району та м. Нетішин.

На Хмельниччині минулої доби силами підрозділів ДСНС ліквідовано дві пожежі

Упродовж 27 грудня вогнеборці Хмельниччини двічі залучалися до ліквідації пожеж різного роду.

Прокуратура домоглась реального покарання винуватцю ДТП зі смертельними наслідками

За результатами розгляду апеляційної скарги прокуратури області, апеляційним судом скасовано вирок Славутського міськрайонного суду в частині призначеного покарання винуватцю дорожньо-транспортної пригоди зі смертельними наслідками.

Популярне