Новини за 17.04.2024

Суд залишив без змін рішення, яким мера м. Кам’янець-Подільський визнано винним у вчиненні правопорушень, пов’язаних з корупцією

Хмельницьким апеляційним судом залишено без змін рішення суду першої інстанції, яким мера м. Кам’янець-Подільський визнано винним у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією.

Створюємо рівні можливості для всіх українців. Сервісні центри МВС Хмельниччини надають послуги особам з інвалідністю

Люди з інвалідністю мають бути видимими, щоб суспільство сприймало кожного, як свого повноцінного члена.

Вимагання коштів та грабежі: на Хмельниччині затримали організатора злочинного угрупування

Фігуранту оголошено про підозру. Оперативники управління стратегічних розслідувань у Хмельницькій області спільно зі слідчими обласної поліції викрили протиправну діяльність затриманого.

На Кам’янеччині до поліції звернулись троє жителів району, які стали жертвами шахраїв

Сумарно зловмисники ошукали потерпілих на понад 70 тисяч гривень. Поліцейські радять бути більш обачними, аби вберегти свої заощадження. Так, до 69-річної кам’янчанки зателефонував незнайомець, який представився працівником правоохоронного органу. Він повідомив, що син потерпілої завдав тілесних ушкоджень іншому чоловікові та наразі затриманий. Аби «вирішити» проблему, пенсіонерка має перерахувати на картку співрозмовника 40 тисяч гривень. Таким […]

Ветерани та ветеранки можуть отримати знижки на квартплату та плату за комунальні послуги й опалення будинків

Розмір знижки залежить від статусу ветерана (учасник бойових дій, особа з інвалідністю внаслідок війни чи учасник війни) і може становити від 50 до 100 % від вартості послуги.

Навчання та робота: для ветеранів та їхніх родин стартувала нова програма

Ветерани, ветеранки їхні близькі родичі, а також родини чинних військових можуть опанувати нову професію та стати професійними електромонтерами чи електромонтерками з обслуговування підстанцій.

Чотири пожежі ліквідували рятувальники Хмельниччини протягом минулої доби

16 квітня на території області зареєстровано чотири пожежі.

Посол США в Україні Бріджит Брінк ознайомилася з роботою енергоблока № 1 ХАЕС

У межах участі в церемонії закладання першого кубу бетону блока №5 ХАЕС керівник Енергоатома Петро Котін та генеральний директор Хмельницької АЕС Андрій Козюра ознайомили Посла США в Україні Бріджит Брінк та очільника Westinghouse Патріка Фрагмана з роботою енергоблока №1.

Популярне