Новини за 07.04.2025
Житель Шепетівки вісім діб блукав у Карпатах: обмороженого знайшли прикордонники
На Закарпатті врятували двох чоловіків, які вісім діб блукали Карпатами в пошуках шляху до Румунії.
На Віньковеччині за незаконне зберігання боєприпасів місцевого жителя засуджено до 3-х років ув’язнення
44-річний чоловік, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності за замах на вбивство, розгулював селом із бойовою гранатою.
На Хмельниччині відкрили меморіальну дошку захиснику Анатолію Ковалю
У селі Рихта Кам’янець-Подільської громади, що на Хмельниччині, відкрили меморіальну дошку воїну Анатолію Ковалю.
Один загиблий та двоє травмованих: на Кам’янеччині затримали водія, який у стані сп’яніння спричинив ДТП
У результаті дорожньо-транспортної пригоди 73-річний чоловік загинув, ще двоє пасажирів 58 та 52 років отримали травми.
У Нетішині провели благодійний забіг і зібрали понад 156 000 гривень на підтримку ЗСУ
У м. Нетішин відбувся благодійний забіг «Енергія» 2025 на підтримку ЗСУ. У заході взяли участь понад 210 учасників із різних міст України.
На Красилівщині в ДТП травмувався 82-річний водій
Дорожньо-транспортна пригода сталася 4 квітня близько 10:50 години на автодорозі сполученням «Теофіполь – Красилів», поблизу с. Радісне.
У Хмельницькому тимчасово відсутнє водопостачання
Сьогодні, 7 квітня, у Хмельницькому у житлових масивах та одному мікрорайоні не буде води. Причина — прорив водопроводу.