Чеські кінологи обмінялись досвідом з хмельницькими

Фото: hm.npu.gov.ua

Учора, 6 вересня, делегація чеських правоохоронців в рамках міжнародного співробітництва відвідала кінологічний центр ГУНП в Хмельницькій області.

hm.npu.gov.ua

Нагадаємо, у червні цього року поліцейські-кінологи із Закарпатської, Хмельницької, Харківської, Житомирської областей та міста Києва під керівництвом заступника начальника відділу організації кінологічної діяльності Національної поліції України  Ярослава Красьохи разом зі своїми чотирилапими напарниками пройшли тижневий курс навчання на спеціальній поліцейській тренувальній базі у місті Їглава Чеської Республіки, а також взяли участь у змаганнях з багатоборства кінологів за перехідний кубок Управління поліції Краю Височина

hm.npu.gov.ua

А учора делегація чеських правоохоронців завітала до кінологічного центру ГУНП, де ознайомилася з структурою підрозділу, умовами праці й тренувань кінологів та їх чотирилапих підопічних.

За словами Олексія Дяка, начальника кінологічного центру ГУНП, умови служби іноземних колег в цілому схожі з нашими, але є певні відмінності.  Наприлад, чеські службові собаки проживають разом із кінологами, а не у спеціальних центрах, як у нас.

hm.npu.gov.ua

Чеських правоохоронців приємно вразило те, що на базі нашого кінологічного центру функціонує сучасний ветеринарний кабінет для обслуговування службових собак та пересувний шпиталь для чотирилапих з операційною. 

На думку поліцейських, такий обмін досвідом допоможе впровадженню кращих методик взаємодії кінологів з собаками. Це позитивно відобразиться на службовій діяльності правоохоронців обох країн. А на згадку про Хмельниччину чеські колеги отримали сувенірні подарунки.

Сектор комунікації поліції Хмельницької області 

Нагадаємо, що до 10 років позбавлення волі засудили чоловіка, який намагався підірвати трьох своїх знайомих.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне