Керівнику однієї з окружних прокуратур Хмельницької області оголосили підозру у шахрайстві

Фото: суд

У ході службового розслідування щодо правомірності отримання інвалідності прокурорами Хмельницької області керівнику однієї з окружних прокуратур оголосили підозру у шахрайстві.

Про це Суспільне Хмельницький повідомили у відповіді на інформаційний запит в Офісі генерального прокурора.

За їхньою інформацією, підозру повідомили за частиною 5 статті 190 “Шахрайство” Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна.

“За даними слідства, підозрюваний незаконно отримав статус особи з інвалідністю II групи, в результаті чого шахрайським шляхом заволодів понад одним мільйоном гривень пенсійних виплат”, — йдеться у листі.

У відповіді на запит зазначили, підозрюваному обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Слідчий суддя розглядає клопотання сторони обвинувачення про відсторонення його від займаної посади.

У листі написали, що Генеральний прокурор з часу початку службового розслідування не видавав накази про відсторонення від посади прокурорів Хмельницької обласної прокуратури.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне