“Хабарна” справа: начальницю Служби у справах дітей Хмельницької ОДА відсторонили від посади

Фото: https://ngp-ua.info/

Хмельницький міськрайонний суд відсторонив начальницю Служби у справах дітей Хмельницької облдержадміністрації Ніну Магур від займаної посади до 10 вересня.

Про це свідчить ухвала від 15 липня, інформує НГП.

За версією слідства, посадовець 30 березня 2021 року вимагала, а 13 липня одержала від особи неправомірну вигоду на суму 5 тис. дол за здійснення впливу на керівництво Служби у справах дітей Хмельницької міської ради, щодо отримання акту обстеження житлових умов та в подальшому висновку про доцільність усиновлення та відповідність його інтересам дитини.

14 липня Магур оглосили підозру за ч. 3 ст. 369-2 КК України (“Одержання неправомірної вигоди”), санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавленням волі від трьох до восьми років з конфіскацією майна.

На думку слідчого судді, тимчасове відсторонення підозрюваної від посади на етапі досудового розслідування є необхідним для встановлення істини у справі і застосовується з метою запобігти спробам останньої протиправно перешкоджати кримінальному провадженню, а також незаконними засобами впливати на свідків та інших учасників кримінального провадження.

Крім цього, 14 липня суд застосував до Ніни Магур запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту терміном на два місяці. Натомість слідчий і прокурор наполягали на триманні підозрюваної під вартою.

Довідково. Ніна Магур беззмінно очолює Службу у справах дітей Хмельницької облдержадміністрації з 2000 року.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне