Хмельниччину відвідала делегація суддів зі Сполучених Штатів Америки

Фото: ОВА

Учора у Будинку рад пройшла зустріч керівництва області з делегацією суддів Сполучених Штатів Америки.

Від Хмельниччини у зустрічі взяла участь голова обласної ради Віолета Лабазюк, перший заступник начальника обласної військової адміністрації Сергій Тюрін, заступники начальника обласної військової адміністрації Сергій Ткачук, Володимир Юр’єв, Оксана Андрейчик, представники структурних підрозділів обласної військової адміністрації.

З американської сторони делегацію представили судді штату Каліфорнія: суддя Першого апеляційного округу Елісон Тукер, судді Верховних Судів Лос-Анжелеса, Сан-Франциско, Сан-Луіс-Обіспо та Сан-Матео  –  Роберт Харрісон, Лаура Лезеке, Майкл Лінфілд, Майкл Вісенсія, Гарольд Кан, Кетрін Свайсен, Майкл Вендлер, а також суддя Девід Картер.

«В першу чергу від імені депутатського корпусу Хмельницької обласної ради, від себе особисто  хочу висловити слова вдячності за «відкрите серце» Сполучених Штатів Америки  до складної ситуації в Україні», – звернулася до учасників делегації Віолета Олександрівна.

Голова обласної ради повідомила  про те, що Хмельницькою обласною радою налагоджено співпрацю  з одним із американських штатів: «Зі штатом Юта встановилися партнерські відносини, і ми отримуємо від них гуманітарну допомогу для переселенців, які перебувають в наших комунальних закладах».

Віолета Олександрівна поінформувала  представників американської судової системи про те, що з перших днів повномасштабного вторгнення при Хмельницькій обласній раді був відкритий та функціонує до сьогодні гуманітарний штаб по наданню необхідної допомоги для внутрішньо переміщених осіб. Голова обласної ради зазначила, що суттєвий фінансовий ресурс для допомоги виділяється і з обласного бюджету.

«Сьогодні в Україні – складний час, але ми точно вистоїмо, тому що ми заручені підтримкою усього цивілізованого світу, і найбільше – Сполучених Штатів Америки. Дякуємо вам за приїзд, будемо раді вас зустріти знову на Хмельниччині вже в форматі святкування нашої довгоочікуваної Перемоги», – завершила Віолета Олександрівна.

Суддя Девід Картер відзначив, що в Україні навіть в умовах війни успішно працює судова система. «Закон залежить від правосуддя», –  процитував він відомого американського громадського діяча. І додав: «Ми дивимося на вас як на країну, яка на передовій бореться за правосуддя».

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Позначки:  
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне