Купуючи ялинку – турбуйтесь про її безпечність!

Вирощування Різдвяних і Новорічних ялинок – спеціальний вид діяльності лісогосподарських підприємств. Як правило їх вирощують і ведуть заготівлю на спеціальних плантаціях, а також під час проведення лісогосподарських заходів у молодих насадженнях.
Підприємства Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства в цьому році готові поставити підприємцям і реалізаторам біля 30 тис. шт. ялин і сосен для святкування цих подій. Проте, враховуючи, що з кожним роком попит на цей атрибут зменшується, адже у продаж надходять штучні ялинки, то їх заготівлю здійснюють під конкретні замовлення.
Хочеться порадити тим, хто купуватиме ялинки і у кого буде виникати питання—купувати природню чи штучну- зважуйте усі ризики і переваги.
Ялинка, вирощена у лісі-має запах, колір і природнє походження. Штучна ялинка- виготовлена із полімерів, які містять полівінілхлорид, який є щкідливим для здоров’я. В теплих умовах, навіть кімнатної температури, виділяються шкідливі пари, у складі яких є леткі речовини. Вони справляють негативний вплив на органи дихання і зору.
Але бізнес є бізнес. Турбуючись про власне здоров’я і, особливо про здоров’я дітей, робіть правильний і усвідомлений вибір.
Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.
Нагадаємо, три лісгоспи Хмельниччини вже виконали план реалізації новорічних ялинок. Першими з планами реалізації новорічних ялинок справилися Шепетівський, Летичівський та Новоушицький лісгоспи. Завдяки добре проведеній рекламі, шепетівчани реалізували понад 2800 новорічних деревець, майже втричі перевищивши завдання. Летичівці, поставивши у столицю держави тисячу ялинок для монтажу двох новорічних красунь у мікрорайонах Києва, після цього ще реалізували 500 деревець.