На Славутчині автівка наїхала на 63-річного місцевого жителя

Фото: https://hm.npu.gov.ua/

Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора, 28 листопада, близько 17:40 години в с. Ганнопіль по вул. Соборній.

24-річний житель Рівненської області, керуючи автомобілем «Mercedes Sprinter», наїхав на 63-річного місцевого жителя, який рухався в попутному напрямку.

У результаті дорожньо-транспортної пригоди пішохід травмувався. Його госпіталізували до травматологічного відділення Славутської міської лікарні.

За даним фактом слідчі Шепетівського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілим тілесні ушкодження) Кримінального кодексу України і наразі встановлюють усі обставини події.

 

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне