На жителя Полонного суд наклав стягнення 40800 грн штрафу з позбавленням права керування ТЗ

Фото: ілюстративне
Полонський районний суд визнав 51-річного жителя Полонного винним у повторному протягом року керуванні транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом (ч. 5 ст. 126 КУпАП) та наклав на нього стягнення – 40800 гривень штрафу з позбавленням права керування транспортним засобом на 5 років, без оплатного вилучення ТЗ.

Інформує Хмельницький апеляційний суд

Поліцейські зупинили водія скутера «Кануні-50 QT» 4 березня 2023 року в смт Понінка. Правоохоронці з’ясували, що скутерист не має посвідчення водія. При цьому в листопаді минулого року за це його вже притягали до адмінвідповідальності (ч. 2 ст. 126 КУпАП).
 
У судовому засіданні водій свою вину визнав і щиро розкаявся – суд це врахував, як обставини, які пом’якшують відповідальність.
 
Постанова не набрала законної сили та може бути оскаржена до апеляційного суду.
 
Довідково: Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування таким транспортним засобом, вчинене повторно протягом року, тягне за собою накладення штрафу в розмірі двох тисяч чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (40800 грн) з позбавленням права керування транспортним засобом на строк від 5 до 7 років та з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого (частина 5 статті 126 Кодексу України про адміністративні правопорушення).
Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне