Начальнику СБУ Хмельницької області присвоєно звання генерал-майора

Начальнику СБУ Хмельницької області присвоєнно звання генерал-майора
Фото: СБУ

Указом Президента України №85/2019 полковнику Харченку Сергію Олександровичу, який являється начальником Управління Служби безпеки України у Хмельницькій області, присвоєно військове звання генерал-майора.

Присвоєння звань приурочено до професійного свята працівників Служби безпеки України, яке відбудеться 25 березня.

Також зазначимо, що за результатами перевірки, проведеної на виконання вимог Закону України “Про очищення влади” та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, Розпорядження Президента України від 22 листопада 2014 року № 1262 «Деякі питання організації проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» та Розпорядження Глави Адміністрації Президента України від 5 грудня 2014 року № 174 «Про заходи щодо виконання Розпорядження Президента України від 22 листопада 2014 року № 1262 «Деякі питання організації проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» встановлено, що до, Харченка Сергія Олександровича, начальника Управління Служби безпеки України у Хмельницькій області, не застосовуються заборони, визначені частиною третьою та четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

Нагадаємо, що 22 березня поліцейські з молоддю замальовували рекламу наркотиків. «Соль», «фен», «спайси» — такі написи, на жаль, можна доволі часто побачити на парканах та будівлях в усіх куточках нашої держави. Саме вони закликають молодь купувати синтетичні наркотики через мережу інтернет та популярні месенджери.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне