Поліція посилює заходи безпеки на Хмельниччині після захоплення терористом заручників у Луцьку

Фото: https://www.pravda.com.ua/

Задля забезпечення безпеки громадян керівництво Національної поліції України прийняло рішення про посилення заходів із забезпечення публічної безпеки та порядку на території Вінницької, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей.

Поліцейські здійснюють такі превентивні заходи, як перевірка документів у підозрілих осіб та проведення поверхневого огляду, перевірка з метою виявлення вибухових пристроїв тих транспортних засобів, які за зовнішніми ознаками не використовуються власниками тривалий час.

Також  особливу увагу правоохоронці звертають на підозрілі речі та предмети (пакети, сумки, коробки,  ящики), до яких можуть бути поміщені вибухонебезпечні матеріали та вибухові пристрої. Крім того, поліцейські забезпечують безпеку дорожнього руху на автошляхах.

Поліцейські закликають громадян із порозумінням ставитися до вказаних превентивних заходів.

Нагадаємо, що близько 22:00 у Луцьку правоохоронці затримали чоловіка, який від ранку утримував заручників в автобусі. Всіх заручників звільнено. За словами міністра Арсена Авакова, усі цілі.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне