Полонський суд стягнув жінці 20 тисяч гривень компенсації за затримку виплати зарплати

33
Фото: .court.gov.ua

Полонський районний суд задовольнив позов жінки про стягнення з її колишнього роботодавця 20 тисяч гривень. Це компенсація за затримку розрахунку після звільнення. Приватний підприємець вчасно не виплатив продавчині 2350 грн присудженої їй зарплати.

Ще у 2016 році той же суд за іншим рішенням встановив факт трудових відносин, а саме, що жінка була найманим працівником підприємця протягом травня 2014 року. Відтак, стягнув на її користь 2350 грн боргу із заробітної плати. Це рішення набрало законної сили у січні 2017 року, однак кошти підприємець сплатив лише у вересні 2018 року. Тож саме за цей період суд і нарахував компенсацію у понад 46 тисяч гривень.

“Враховуючи, що визначена сума середнього заробітку за весь час затримки розрахунку при звільненні значно перевищує суму заборгованості по заробітній платі, тому слід застосувати принцип співмірності і зменшити розмір середнього заробітку, оскільки заборгованість відповідача перед позивачем була незначною та не перевищує її середньомісячний заробіток”, – йдеться у рішенні суду. Тому суд стягнув лише 20 тисяч гривень.

Прес-служба Хмельницького апеляційного суду.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне