Рибним запасам Хмельниччини завдано збитків майже на пів мільйона

Фото: https://podillyanews.com/

На одній з річок, що протікають територією області, інспектори рибоохоронного патруля Хмельниччини виявили протягом дня трьох порушників, які загалом наловили забороненими знаряддями понад 18 кілограмів риби, завдавши збитків рибним запасам майже на пів мільйона гривень. Інформує ресурс Podillya News.

Грубі порушення правил рибальства зафіксували днями інспектори рибоохоронного патруля Хмельниччини на притоці річки Случ, в селищі міського типу Базалія Хмельницького району.

https://podillyanews.com/

Троє рибалок, яких виявили за браконьєрством патрульні, виловили загалом 301 сріблястого карася. Використовували при цьому такі заборонені знаряддя лову, як сітковий ятір та хватки. Збитки, завдані порушниками, становили, відповідно 173 910 грн, 243 474 грн та 58 497 грн. Всього сума завданих збитків становить 475 881 гривню.

На всіх порушників правил рибальства складно адміністративні протоколи за частиною 4 статті 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Матеріали справи готуються для передачі до суду за місцем скоєння правопорушення.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне