Сервіс швидкої кур’єрської доставки Glovo розпочав роботу в Хмельницькому

Фото: Glovo

03 листопада 2020 р. сервіс кур’єрської доставки Glovo запустився в Хмельницькому. Тож за два роки присутності на українському ринку сервіс доступний вже для мешканців 28 міст.

Територія покриття сервісу доставки у Хмельницькому простягається на заході від вулиць Транспортної та Тернопільської до вулиці Трудової на сході. До зони покриття увійшла практично вся північна частина міста, що обмежується вулицею Озерною, а на півдні сягає вулиці Купріна. Мешканці Хмельницького вже можуть завантажити безкоштовний додаток Glovo та зробити перше замовлення. З 3 листопада по 30 листопада доставка у місті буде безкоштовною. Сервіс доступний для хмельничан у будь-який день тижня, з 10:00 до 22:00, а після виходу з «червоної» епідеміологічної зони — до 23:00.

Glovo

Сервіс Glovo розширює буденні можливості своїх користувачів, адже дозволяє замовити будь-що з ресторанів, супермаркетів, магазинів та аптек та отримати бажане менше ніж за годину. У зручному мобільному додатку кожен користувач може обрати заклад у найближчому радіусі, зробити замовлення, яке доставить найближчий підключений до платформи кур’єр. За даними 2020 року в середньому кур’єр Glovo доставляє замовлення за 34 хвилини – це можливо завдяки використанню зручного виду транспорту та вибору оптимальних маршрутів для уникнення заторів та інших несприятливих незгод на дорогах. Відстежити шлях кур’єра користувачі можуть прямо у додатку, а за потреби – зв’язатися зі службою підтримки у чаті.

Інтерфейс мобільного додатку Glovo має 6 різних бабблів, що пропонують різні опції для доставки: «Ресторани», «Супермаркети», «Аптеки», «Подарунки», «Експрес-кур’єр» та «Що завгодно». У бабблах «Ресторани» та «Супермаркети» є спеціальне меню фільтрів, що допоможе відсортувати заклади за типом, вартістю доставки, оцінкою користувачів, розташуванням. Баббл «Експрес-кур’єр» існує для випадків, коли об’єкт доставки не потрібно купувати, а лише передати іншій людині в межах покриття сервісу в місті. Щоб зробити замовлення, користувачеві необхідно вказати адресу відправника та отримувача, а також предмет доставки. Якщо потрібний предмет потрібно придбати, але його немає у бабблах додатку — є «Що завгодно». Для замовлення у цьому бабблі потрібно вказати у текстовому полі назву товару або додати фото — кур’єр придбає та доставить його менше ніж за годину. Габарити об’єкту замовлення не можуть перевищувати розміри фірмового рюкзака кур’єра 40х40х30 см та мати вагу до 9 кг.

Мешканці Хмельницького вже можуть зробити замовлення від ряду партнерів Glovo у місті серед яких — «Eva», «Фуршет», «WineTime», «Beef Market», а також з ресторанів «Cheese Dog», «Beef&Cake» та інших. Вартість доставки у бабблі «Ресторани» становить 25 грн, «Супермаркети» та «Аптеки» — 30 грн, «Подарунки» – 60 грн. У бабблах «Експрес-кур’єр» та «Що завгодно» вартість доставки розраховується автоматично у залежності від подоланої кур’єром відстані.

Крім цього у користувачів додатку Glovo є можливість підписки на послуги сервісу — Glovo Prime. З Glovo Prime користувачі отримують безкоштовну доставку з певного переліку закладів та доступ до ексклюзивних акційних пропозицій від партнерів сервісу. Підключити підписку можна у відповідному розділі меню додатка, її вартість 199 грн/місяць, а кількість замовлень —необмежена. Скасувати Glovo Prime можна у будь-який час, а її умови залишаться активними до кінця сплаченого періоду.

Щоб розпочати користуватися послугами сервісу Glovo необхідно завантажити безкоштовний додаток з App Store чи Google Play на свій смартфон або планшет. Додаток Glovo доступний лише для повнолітніх, тому при реєстрації облікового запису кожен користувач підтверджує досягнення 18-річного віку. У профілі додатку необхідно зазначити контактну інформацію, а також обрати зручний для себе спосіб оплати, наприклад, додати платіжну картку. За даними сервісу, у період карантину кількість cashless-операцій у додатку продовжує зростати: наприклад, у жовтні співвідношення становило — 62% та 38%. У зв’язку з поширенням епідемії, сервіс рекомендує продовжувати використовувати безготівковий розрахунок та безконтактну доставку для обмеження додаткових контактів між користувачами та кур’єрами. Крім цього, безконтактно можна залишити і чайові кур’єру — для цього при підтвердженні замовлення у додатку необхідно обрати їх розмір від 0 до 30 грн. За даними сервісу на вересень 2020 р. 65% українських користувачів сервісу залишають 15 грн на онлайн-чайові, а 23% – 20 грн.

Про спеціальні пропозиції від партнерів сервісу можна дізнатися як у додатку Glovo, так і на сторінці сервісу в Instagram за посиланням: https://www.instagram.com/glovo_ua/.

Про Glovo

Glovo — це сервіс доставки, що дозволяє придбати, доставити, передати будь-який предмет чи продукт у межах вашого міста. Компанія, що походить з Барселони, сьогодні працює у більше 650 містах у 22 країнах світу на трьох континентах — Європі, Центральній та Південній Америці, Африці на південь від Сахари. Щомісяця у всьому світі доставкою Glovo користуються понад 2,5 млн користувачів, замовлення доставляють більше 50 000 кур’єрів, а кількість асоційованих партнерів сягає 50 000. Більше про компанію Glovo за посиланням: http://about.glovoapp.com/en/

В Україні сервіс Glovo розпочав роботу у жовтні 2018 року та вже представлений у 28 містах — Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Запоріжжі, Вінниці, Полтаві, Миколаєві, Херсоні, Чернігові, Черкасах, Житомирі, Івано-Франківську, Чернівцях, Сумах, Вишневому, Борисполі, Броварах, Кривому Розі, Тернополі, Рівному, Кропивницькому, Бучі, Ірпені, Вишгороді, Луцьку, Хмельницькому. Переглянути детальну зону покриття сервісу Glovo можна за посиланням: https://glovoapp.com/ru/map

У разі виникнення будь-яких запитань щодо сервісу звертайтеся до oridkous@be-it.com.ua.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне