У горах на Закарпатті врятували хлопця та дівчину з Хмельницького

Фото: ГУ ДСНС

Упродовж вихідних рятувальники виходили на допомогу людям, які заблукали або не могли самостійно продовжувати мандрівку. Цього разу допомоги потребували двоє жителів Хмельницького. 

Про це повідомили у Головному управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Закарпатській області.

Виклик надійшов до рятувальників вранці 23 серпня — о 09:30. До служби порятунку звернулася гід, яка вела групу туристів полониною Менчул у Рахівському районі. Жінка повідомила, що двоє її підопічних відчули себе зле і почали відставати від інших.

Йшлося про 20-річну дівчину та 23-річного хлопця, обох із Хмельницького. Через слабкість вони фактично залишилися самі посеред гірської місцевості.

 
Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне