У Хмельницькій ОДА спільно з залізничниками обговорили проєкт концесії та реконструкції залізничного вокзалу в обласному центрі

Фото: https://ngp-ua.info/

Вчора відбулась керівництва Хмельницької ОДА зустріч з представниками виконавчої дирекції регіональної філії «Південно-Західна залізниця» на чолі з її керівником Артемом Мироновичем. До розмови долучилися народний депутат України Сергій Мандзій, заступники голови ОДА Cергій Тюрін, Сергій Ткачук, Володимир Білик та перший заступник Хмельницького міського голови Роман Примуш. Інформує НГП.

Зустріч мала на меті обговорення низки важливих питань задля налагодження тісної співпраці та вирішення проблем, що постають у сфері залізничних перевезень, а також напрацювання рішень щодо окремих об’єктів, які перебувають у власності Укрзалізниці .

У ході спілкування учасники обговорили організацію в області вантажних перевезень відповідно до потреб та запитів місцевого бізнесу, приміських пасажирських перевезень, відшкодування територіальними громадами вартості перевезення пільгових категорій громадян, тощо.

Окремо обговорили реалізацію проєкту щодо концесії і подальшої реконструкції залізничного вокзалу у м.Хмельницькому та порядок передачі на баланс Хмельницької міської ради одного з корпусів відомчої залізничної лікарні.

 

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне