У Хмельницькому працівники поліції виявили черговий підпільний гральний заклад

Фото: https://hm.npu.gov.ua

У Хмельницькій області з початку мораторію на гральний бізнес правоохоронці закрили 22 зали, які добровільно не припинили незаконну діяльність, та вилучили 569 одиниць грального обладнання.

Черговий підпільний гральний зал працівники управління стратегічних розслідувань в Хмельницькій області виявили вчора, 23 березня.

Зал працював без будь-яких вивісок і ззовні виглядав зачиненим. Постійних клієнтів впускали за попередньою домовленістю. На момент проведення слідчих дій у приміщенні були адміністратор та двоє відвідувачів.

https://hm.npu.gov.ua

Поліцейські виявили та вилучили 16 комп’ютерів та чорнові записи. Усе обладнання направили на експертизу. Грошові кошти не вилучались, оскільки всі розрахунки проводились у безготівковій формі.

Наразі по даному факту відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів України прийняв Постанову, відповідно до якої, скасував деякі положення наказу Комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Міністерства фінансів від 12 грудня 2012 року про заборону грального бізнесу в Україні. Відтак, усі гральні клуби, лотереї та гральні заклади повинні бути зачиненими.


У перші дні набрання Постановою чинності в області було проведено масштабне відпрацювання по перевірці її виконання. Проте, як бачимо, залишились зловмисники, які продовжують порушувати Закон. 

Тож закликаємо усіх громадян, які мають будь-яку інформацію про можливе функціонування підпільних гральних закладів, повідомляти про це за телефоном 050 531-34-68 або на лінію «102». 

Сектор комунікації поліції Хмельницької області 

 

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне