У Славуті планується розгорнути мобільний шпиталь на 120 ліжко-місць

Фото: https://slavuta-mvk.gov.ua/

На виконання доручення Прем’єр-міністра України, на території Славутської міської лікарні заплановано розгортання мобільного шпиталю для надання медичної допомоги хворим на COVID-19.

Облаштування здійснюватиме Державна служба з надзвичайних ситуацій України спільно з органами місцевого самоврядування Славутської громади.

З метою сприяння виконанню доручення державного значення, сьогодні, 30 березня, міський голова Василь Сидор зустрівся із керівництвом Славутського районного сектору ГУ ДСНС у Хмельницькій області, Славутської міської лікарні, представниками комунальних служб та інших установ міста, щоб обговорити обсяг підготовчих робіт, необхідних для розміщення мобільного шпиталю.  

Госпіталь є автономним та має можливість розмістити до 120 ліжко-місць та відповідно до табелю, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я, укомплектований обладнанням для надання медичної допомоги хворим на COVID-19.

Пресслужба Славутського МВК

Нагадаємо, що на Хмельниччині завантаженість ліжкомісць у закладах, що надають допомогу хворим з COVID-19, досягає майже 95%.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне