У Славуті школярів переводять на дистанційне навчання

Фото: ІЛЮСТРАТИВНЕ

28 жовтня, під головуванням міського голови Василя Сидора, відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки і надзвичайних ситуацій. 

На порядку денному наступні питання:

  • Про виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної із відсутністю постачання природного газу з боку НАК «Нафтогаз України» освітнім закладам Славутської міської територіальної громади та запровадження на території Хмельницької області карантинних обмежень «червоного» рівня епідемічної небезпеки.
  • Про підтримку суб’єктів господарювання, які виробляють теплову енергію для бюджетних установ на установках з використанням альтернативних видів палива.

У ході засідання було озвучено наступні пропозиції:

  • Організувати переведення закладів освіти Славутської міської територіальної громади (крім закладів дошкільної освіти) у режим дистанційного навчання з 1 листопада 2021 року до окремого рішення комісії з питань ТБ і НС виконавчого комітету Славутської міської ради.
  • З метою підтримки суб’єктів господарювання, які виробляють теплову енергію на установках із використанням альтернативних видів палива, зокрема, дровах та постачають теплову енергію до бюджетних установ соціальної сфери (школи, садочки, лікарні) звернутися до відповідних інституцій держави щодо можливості придбання дров за помірними цінами через використання електронної системи закупівель «Прозоро».

Зазначені пропозиції були підтримані одноголосно.

Пресслужба Славутського МВК

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне