У Славуті знищили частину архітектурної пам’ятки

Фото: slavuta-museum

Пошкоджена споруда входить до переліку пам’яток культурної спадщини національного значення. Інформує ресурс ye.ua.

На Хмельниччині частково зруйнували пам’ятку архітектури національного значення. У Славуті пошкодили «Торгові ряди», споруджені у XVIII столітті.

Як повідомили у пресслужбі обласної прокуратури, на місці розташування вказаної пам’ятки провели будівельні роботи, через які об’єкт частково зруйнували. Усе відбулося без попереднього проведення науково-дослідних робіт і дозволу Міністерства культури та інформаційної політики.

Тепер правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом незаконного пошкодження об’єкта культурної спадщини. Наразі проводиться комплекс слідчих дій, направлених на встановлення обставин вчинення правопорушення.

Довідково: «Торгові Ряди» – пам’ятка національного значення у Славуті. Побудований об’єкт у ХVІІІ столітті. У той час центром міста слугувала Ринкова площа, на якій стояла кам’яна ратуша над торговими рядами, що мали вигляд видовженої підкови. На площу виходило 7 вулиць міста: Горинська, Артилерійська, Козацька, Церковна, Аптечна, Баранська і Лікарняна. У наш час ринкова площа забудована, проте Торгові ряди і ратуша збереглися. Нині використовується як складське приміщення торговельної організації.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне