У Віньківцях триває будівництво очисних споруд

Фото: https://www.adm-km.gov.ua/

Днями заступник голови ОДА Сергій Ткачук відвідав Віньковецьку селищну територіальну громаду Хмельницького району, аби особисто проінспектувати хід робіт на об’єкті «Будівництво очисних споруд каналізації потужністю 500 куб.м. /добу”. До спільного огляду також долучилися селищний голова Володимир Лужняк, керівник “Служби єдиного замовника” Андрій Колесник та керівник ПП «Вектор М» Валерій Куриляк.

Нагадаємо, що Віньковецькою селищною радою у 2013 році було виготовлено проектно-кошторисну документацію на об’єкт, вартість проекту тоді складала 11,2 млн. гривень. У 2019 році проводилось коригування, після чого сума проекту становить 32,2 млн.грн. На 2021 рік планується отримати з державного фонду регіонального розвитку 22,3 млн.грн., також виділено співфінансування з селищного бюджету у сумі 1,5 млн.грн. та з районного бюджету – 1,0 млн.гривень. Станом на 01 жовтня 2021 року освоєно 9,3 млн.гривень, в тому числі – 0,9 млн.гривень кошти селищного бюджету.

https://www.adm-km.gov.ua/

Наразі будівництво на об’єкті триває. Так, виконано прокладання напірного каналізаційного трубопроводу, прокладання змивного трубопроводу, на 90% підключено КНС, готове до відправки обладнання біологічної очистки, виготовляється аеробний стабілізатор та дренажна насосна станція, запущено об’язку та прокладання трубопроводів до поставленого обладнання, на 50% виконанні будівельні роботи та улаштування благоустрою. До кінця місяця заплановано прокласти кабелі електрообладнання. Запуск об’єкту заплановано на кінець грудня 2021 року.

Як повідомили у селищній раді, замовником та одержувачем бюджетних коштів по реалізації вищезазначеного проекту визначено ДП «Хмельницька обласна служба єдиного замовника». Роботи виконує ПП «Вектор М».

“Питання будівництва очисних споруд є надважливим для всіх з точки зору екології, здоров’я, інфраструктури та житлово-комунального господарства. Тому необхідно з відповідальністю поставитися до спорудження об’єкта, аби унеможливити в подальшому забруднення навколишнього середовища”, – сказав Сергій Ткачук.

https://www.adm-km.gov.ua/

 

 

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне