В області спостерігається певна стабілізація захворюваності на COVID-19

Фото: https://www.adm-km.gov.ua/

Перший заступник голови ОДА Роман Примуш під час сьогоднішнього брифінгу ознайомив мешканців області з інформацією щодо захворюваності на COVID-19 та розповів про заходи, що вживаються задля запобігання її поширенню.

На Хмельниччині зафіксовано 29297 випадків COVID-19 (+505 сьогодні), 551 особа померла (+9 сьогодні), 13742 особи одужали.

В області спостерігається певна стабілізація захворюваності на одному рівні, близько 550 випадків на добу. Так, за минулу добу захворіло 6 дітей та 33 медичних працівника.

Продовжують фіксувати випадки захворювання і в закладах освіти. За добу в закладах дошкільної освіти хворобу виявлено у 7 вихователів, 2 вихованців та 1 працівника обслуговуючого персоналу. В закладах середньої освіти: 26 вчителів, 14 учнів, 7 працівників. В закладах передвищої та вищої освіти: 1 викладач та 2 студенти.

Всього хворіє 301 учень та 979 вчителів. Частина навчальних закладів знаходиться на дистанційній формі навчання, інша – на очній. Так, 29 закладів середньої освіти перебувають в тій чи іншій мірі на дистанційній формі навчання, з них 3 заклади повністю перейшли на дану форму навчання. На самоізоляції перебуває 1462 учні і 98 педагогічних працівників.

Що стосується закладів професійно-технічної освіти, то на дистанційній формі навчання перебуває 5 закладів, 9 запровадили змішану форму навчання. Також на дистанційній формі навчання перебуває 11 закладів вищої освіти, 16 запровадили змішану форму навчання.

Найбільше захворювань фіксується по м. Хмельницький (132 випадки за добу), м. Нетішин (68 випадків), Кам’янець-Подільський район (40 випадків). Поряд з цим, спостерігається позитивна динаміка щодо кількості одужавших. Якщо місяць тому загальний відсоток одужавших від усіх хворих становив близько 38%, то зараз він складає 47%.

Ситуація в області по завантаженості лікарень є стабільною. Цей показник становить 48%. Протягом останніх тижнів спостерігається зниження кількості осіб, які знаходяться на лікуванні. Минулого тижня на лікуванні знаходилося 1014 осіб, наразі 924 особи хворих і 249 підозр.

Продовжується робота по забезпеченості киснем. Так, з минулої п’ятниці і до сьогодні підключено ще 502 ліжкомісця. Загалом в області з 2435 розгорнутих ліжкомісць для надання допомоги хворим на COVID-19 – 1777 підключені до кисня.

Приєднуйтесь до нашого каналу у Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне