За маску на кашкеті підприємець з Летичева заплатить штраф 17 тис. грн

Фото: ілюстративне

Летичівський районний суд визнав винним місцевого підприємця у порушенні правил карантину і оштрафував на 17 тис. грн.

Про це свідчить на постанова від 4 листопада.

За матеріалами справи 12 вересня близько 13 год. 15 хв у магазині «Євробуд», що на вул. Кармелюка, З у Летичеві, чоловік обслуговував відвідувачів магазину без захисної маски, що прикриває рот та ніс, чим порушив підпункт постанову Кабміну №641 від 22 липня 2020 року.

У суді підприємець підтвердив викладені обставини в адмінпротоколі, зауваживши, що до у магазину зайшли відвідувачі, які були без захисних масок. Він їм зробив зауваження, але ті проігнорували і сказали, що зайшли до магазину лише за консультацією. Серед відвідувачів був також працівник поліції, який також зробив зауваження.

Окремо бізнесмен пояснив, що у нього була захисна маска, але, оскільки в приміщені магазину було спекотно, він свою маску підняв на кашкет. Тому вину у вчиненні адміністративного правопорушення не визнав.

Водночас суд наголосив, що маска підприємця була на головному уборі, а тому ніяких захисних функцій не виконувала. Також суддя під час розгляду справи ознайомився зі статичною інформацією щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію Covid-19 на території Летичівського району, яку йому надав заступник голови райдержадміністрації. Як з’ясувалося, за майже місяць додалося 52 нових хворих на коронавірус.

З огляду на це суд зазначив, що не може визнати вказане правопорушення з боку підприємця малозначним, а тому наклав штраф 17 тис. грн, який повинен запобігти вчиненню нових правопорушень.

Інформує НГП

Приєднуйтесь до нашого каналу у Viber та Telegram
Поділіться в соціальних мережах:

Популярне